Marketo MA (7.x-1.2-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Value
ps: بيه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Manage
ps: سمبالونه

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Key
ps: کيلی

en: Activity
ps: چارندتیا
