Marketo MA (7.x-1.2-beta1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Value
sv: Värde

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Manage
sv: Hantera

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Node
sv: Nod

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Roles
sv: Roller

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Key
sv: Nyckel

en: Date/Time
sv: Datum/Tid

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor

en: Form components
sv: Formulärkomponenter

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: API Private Key
sv: API privat nyckel

en: Asset Name
sv: Tillgångsnamn
