Marketo MA (7.x-1.2-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Node
ta: கணு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: User login
ta: பயனர் புதுபதிகை

en: Key
ta: சாவி

en: Activity
ta: செயல்பாடு
