Marketo MA (7.x-1.2-beta2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Value
fi: Arvo

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Key
fi: Avain

en: Date/Time
fi: Päivämäärä/Aika

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: Form components
fi: Lomakekomponentit

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Webform settings
fi: Web-lomakkeen asetukset
