Marketo MA (7.x-1.2-beta2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Value
hu: Érték

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Manage
hu: Kezelés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Node
hu: Tartalom

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Form Settings
hu: Űrlap beállításai

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Key
hu: Kulcs

en: Date/Time
hu: Dátum / Idő

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Form components
hu: Összetevők

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Webform settings
hu: Űrlapok beállításai
