Marketo MA (7.x-1.2-beta2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്
