Marketo MA (7.x-1.2-beta2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Node
pl: Węzeł

en: Roles
pl: Role

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Key
pl: Klucz

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Activity
pl: Aktywność

en: Proxy Host
pl: Proxy hosta

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Form components
pl: Komponenty formularza

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Webform settings
pl: Ustawienia formularza

en: User field mapping
pl: Mapowanie pola użytkownika

en: Activity Type
pl: Typ aktywności
