Marketo MA (7.x-1.2-beta2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Value
sk: Hodnota

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Manage
sk: Spravovať

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Node
sk: Uzol

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Key
sk: Kľúč

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Activity
sk: Aktivita

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Form components
sk: Komponenty formulára

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
