Marketo MA (7.x-1.2-beta2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Value
th: ค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Manage
th: จัดการ

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Key
th: คีย์

en: Date/Time
th: วัน / เวลา

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: กำหนดหน้าโดยใช้ path ของหน้านั้นๆ และให้กรอกบรรทัดละ path ใช้เครื่องหมาย '*' สำหรับ path ใดๆ เช่น ถ้า path ของหน้าบล็อก คือ %blog ให้ใช้ %block-* สำหรับบล็อกส่วนตัวใดๆ ถ้าต้องการใช้หน้าแรก ให้กรอก %frong
