Marketo MA (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Value
be: Значэнне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Manage
be: Кіраваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Roles
be: Ролі

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Key
be: Ключ

en: Date/Time
be: Дата/Час

en: Webform
be: Анкета

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.
