Marketo MA (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Value
bg: Стойност

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Roles
bg: Роли

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Key
bg: Ключ
