Marketo MA (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Value
eu: Balioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Manage
eu: Kudeatu

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Roles
eu: Zereginak

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Key
eu: Giltza

en: Date/Time
eu: Data/Ordua

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Webform settings
eu: Webform ezarpenak
