Marketo MA (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Value
hi: मान

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Manage
hi: प्रबंधित

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Roles
hi: भूमिका

en: User login
hi: सदस्य प्रवेश

en: Date/Time
hi: तारीख/समय

en: Activity
hi: गतिविधि
