Marketo MA (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Value
jv: Biji

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: User login
jv: Login panganggo

en: Key
jv: Kunci
