Marketo MA (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Manage
ka: მართვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Roles
ka: როლები

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Key
ka: გასაღები
