Marketo MA (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Value
ne: मान

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Roles
ne: भूमिका

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Activity
ne: गतिविधि
