Marketo MA (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji
