Marketo MA (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Manage
sr: Управљај

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Roles
sr: Улоге

en: User login
sr: Пријављивање корисника
