Marketo MA (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Value
tr: Değer

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Manage
tr: Yönetim

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Roles
tr: Roller

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Key
tr: Anahtar

en: Date/Time
tr: Tarih/Saat

en: Activity
tr: Etkinlik

en: Add tracking to specific pages
tr: Belirli sayfaları takip et

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.

en: Webform settings
tr: Web formu ayarları
