Marketo MA (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: User login
ug: كىرىش

en: Date/Time
ug: چېسلا-ۋاقىت
