Marketo MA (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Value
af: Waarde

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Roles
af: Rolle

en: User login
af: Aanmelding
