Marketo MA (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Value
ar: القيمة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: Manage
ar: تسيير

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Drupal
ar: دروبال

en: Roles
ar: الأدوار

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Key
ar: المفتاح

en: Activity
ar: النشاط

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: Webform settings
ar: إعدادات Webform
