Marketo MA (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Value
bs: Vrijednost

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Activity
bs: Aktivnost
