Marketo MA (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Value
da: Værdi

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: Manage
da: Administration

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Roles
da: Roller

en: User login
da: Log ind

en: Key
da: Nøgle

en: Date/Time
da: Dato/tid

en: Activity
da: Aktivitet

en: Webform
da: Webformular

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Webform settings
da: Indstillinger for Webform
