Marketo MA (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Value
eo: Valoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Roles
eo: Roloj

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Date/Time
eo: Dato/Tempo
