Marketo MA (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Value
et: Väärtus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: Manage
et: Halda

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Roles
et: Rollid

en: User login
et: Sisenemine

en: Key
et: Võti

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Activity
et: Tegevus

en: Webform
et: Veebivorm

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted
