Marketo MA (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Value
gl: Valor

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Save
gl: Gardar

en: Manage
gl: Xestionar

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Key
gl: Clave

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Webform
gl: Formulario web

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Webform settings
gl: Configuración de Webform
