Marketo MA (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Key
gu: ચાવી

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ
