Marketo MA (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Value
hy: Արժեք

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Save
hy: Պահպանել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Roles
hy: Դերեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք
