Marketo MA (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Value
is: Gildi

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Save
is: Vista

en: Manage
is: Stjórnun

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Roles
is: Hlutverk

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Date/Time
is: Dagsetning/Tími
