Marketo MA (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Value
lv: Vērtība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Roles
lv: Lomas

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Key
lv: Atslēga

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Webform
lv: Webforma

en: Webform settings
lv: Webformas iestatījumi
