Marketo MA (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save
nl: Opslaan

en: Manage
nl: Beheren

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Roles
nl: Rollen

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Key
nl: Sleutel

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Activity
nl: Activiteit

en: Webform
nl: Formulier

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Webform settings
nl: Formulierinstellingen
