Marketo MA (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Save
os: Ныффысс
