Marketo MA (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Value
sq: Vlera

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit
