Marketo MA (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Value
am: እሴት

en: Group
am: ቡድን

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Roles
am: ሚናዎች

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Account
am: መለያ
