Marketo MA (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།
