Marketo MA (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Value
ja: 値

en: Group
ja: グループ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: Form ID
ja: フォームID

en: Manage
ja: 管理

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Roles
ja: 役割

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Key
ja: キー

en: Date/Time
ja: 日時

en: Activity
ja: アクティビティ

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Account
ja: アカウント

en: Add tracking to specific pages
ja: トラッキングを加える特定ページ

en: Account ID
ja: アカウント ID

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、パスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。

en: Webform settings
ja: ウェブフォームの設定
