Marketo MA (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Value
kk: Мән

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Drupal
kk: Друпал

en: Roles
kk: Рөлдер

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Account
kk: Есеп
