Marketo MA (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Account
kn: ಖಾತೆ
