Marketo MA (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Manage
lt: Valdyti

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Roles
lt: Rolės

en: User login
lt: Nariams

en: Key
lt: Raktas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Webform
lt: Web forma

en: Account
lt: Paskyra

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
