Marketo MA (7.x-1.6) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Group
mg: Vondrona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Account
mg: Kaonty
