Marketo MA (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Value
mn: Утга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Save
mn: Хадгалах

en: Form ID
mn: ID загвар

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх
