Marketo MA (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Value
mr: किंमत

en: Group
mr: समुह

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Account
mr: खाते
