Marketo MA (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Value
ro: Valoare

en: Group
ro: Grup

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Manage
ro: Administrați

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Key
ro: Cheie

en: Date/Time
ro: Dată/Timp

en: Activity
ro: Activitate

en: Account
ro: Cont

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.
