Marketo MA (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Value
te: విలువ

en: Group
te: సమూహం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Date/Time
te: తేదీ/సమయం

en: Account
te: ఖాతా
