Marketo MA (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Value
uk: Значення

en: Group
uk: Група

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: Form ID
uk: ID форми

en: Manage
uk: Керування

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Roles
uk: Ролі

en: User login
uk: Вхід

en: Key
uk: Ключ

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Activity
uk: Активність

en: Webform
uk: Вебформа

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Webform settings
uk: Налаштування веб-форм

en: Marketo MA Webform
uk: Веб-форма Marketo MA
