Marketo MA (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
