Marketo MA (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Value
ast: Valor

en: Group
ast: Grupu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Key
ast: Llave
