Marketo MA (7.x-1.6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Value
si: අගය

en: Group
si: සමූහය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Account
si: ගිණුම
