Marketo MA (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: User login
sl: Prijava

en: Key
sl: Ključ

en: Account
sl: Račun
